הם רוצים ממני רק סקס
אם זה מצב שחוזר על עצמו, כנראה שיש משהו שאת משדרת לגברים באופן קבוע- משהו שמאפשר להם ו"נותן להם רשות" לנהוג כך. מאמנת הזוגיות מייעצת.


מאת: עירית לוי


שאלה

הי עירית,

אני בת 32 ולמודת אכזבות מהיכרויות עם גברים. רוב הגברים שמעוניינים בי לוחצים כבר בדייט הראשון או השני להיכנס למיטה.

הפעם הכרתי בחור ואני עומדת באותה הסיטואציה. מה לעשות? האם יש חוקים? האם הלחץ המתון הזה מעיד כי הבחור מעוניין רק בסקס? אני לא רוצה להיכשל שוב.

תודה,

מיטל

 

תשובה

שלום מיטל,

את מתארת שרשרת של היכרויות שרצופה באכזבות, ודרך התנהלות שחוזרת על עצמה מצד הגברים עימם את יוצאת. בהחלט ניתן לקטוע את השרשרת הזאת וליצור דינמיקה אחרת ושונה בקשרים שלך, אשר תאפשר לך לפתח מערכת יחסים טובה ומשמעותית.

 

כדי לעשות זאת, תצטרכי לעשות סוויץ' קטן בהתייחסות שלך לנושא ההיכרויות בכלל ולעצמך בפרט. הצעד הראשון לקראת שינוי כזה ידרוש ממך לקחת אחריות על החלק שלך במערכות היחסים הללו. אני יוצאת מנקודת הנחה שאם זהו מצב שחוזר על עצמו, כנראה שיש משהו שאת משדרת לגברים באופן קבוע- משהו שמאפשר להם ו"נותן להם רשות" לנהוג כך.

 

מה את משדרת לגברים?

יש כמה דרכים לגלות מה את משדרת לגברים עימם את יוצאת, מעבר כמובן לסתם התבוננות כנה שלך על עצמך. דרך אחת היא פשוט לשאול אנשים אחרים. אלו יכולות להיות חברות טובות ואם אפשר - רצוי גם גברים, כאלה שאת מרגישה מספיק נוח לפתוח עימם בשיחה כזאת: ידידים, מכרים לעבודה, בני זוג של חברותייך וכדומה. שיחות כאלה יכולות להיות פוקחות עיניים עבורך. ייתכן ותגלי כי יש פער בין מה שאת חושבת שאת משדרת, לבין מה שאת משדרת במציאות.

 

במקביל, תוכלי לבדוק מהן האמונות שלך לגבי עצמך, שמעצבות את מה שאת משדרת לגברים. האמונות הן הפילטר דרכו את מסתכלת על המציאות. הן מעצבות את מה שאת חושבת ומרגישה ואת האופן בו את פועלת.

 

האמונות שמעצבות את חייך

נסי להתבונן על זה לרגע מן הצד. תארי לעצמך, למשל, אישה שבמהלך חייה התגבשה בה האמונה: "אני לא ראויה שגבר יאהב אותי" ועם הפילטר הזה היא מסתובבת בעולם. סביר להניח שעם תפיסת מציאות כזאת, אותה אישה תנסה לרַצות את הגברים שהיא פוגשת ולהתאים את עצמה אליהם. קל לנחש מה אישה כזאת משדרת לגברים שאיתה ומה היא מאפשרת שיקרה.

 

כאשר תצליחי לשים את האצבע באופן מדויק על האמונות שמעצבות את חייך שלך, תוכלי גם לשנות אותן ובכך להשפיע על דרך ההתנהלות שלך בתוך מערכות יחסים. הגישה שתיארתי אינה רק יעילה מאוד ומאפשרת ליצור שינוי משמעותי, היא גם מובילה ליצירת עוצמה אישית גדולה, שתלווה אותך מעתה ואילך. זו עוצמה שמקורה בידיעה שיש לך את היכולת ליצור את המציאות שלך במו ידייך.

בהצלחה!

 

עירית לוי היא מאמנת ליצירת זוגיות, מחברת Love Coaching. ניתן לשלוח אליה שאלות לאימייל והתשובות יתפרסמו בערוץ.

לאתר של עירית

אהבה מניעה אותנו לצמוח ולהתפתח. אהבה היא היכולת לתת ולקבל. אהבה היא היכולת לתמוך ולקבל כתף.
אהבה היא ההזדמנות להכיר את עצמך. אהבה היא ההוויה המחברת בין כולנו. 
זוגיות היא ההנאה של לעשות דברים בשניים. זוגיות היא יחסים המבוססים על אמון ופרגון.
זוגיות היא תקשורת כנה ואמיתית. זוגיות זה לסמוך על בן/בת זוג ולהאמין שיחד תנצחו הכל.
קופידון הוא אתר היכרויות, שמחבר בין רווקים, רווקות, פנויים, פנויות, שמוכנים להתאהב במי שמתאים להם 
ולבנות יחד קשר רציני. דייט אחד הוביל לאלפי חתונות של זוגות אוהבים שנפגשו באתר- בנים, בנות שסיימו
תהליך של הכרויות ודייטינג בסיפור אהבה מרגש.

 

דף ראשי / יציאה / פנו אלינו / שירות לחברים / הפעלת החברותרכישת מנוי

 
Copyright © 2009 Spark Networks® USA, LLC. All rights reserved.
 (NYSE Amex: LOV) ספארק נטוורקס (ישראל) בע"מ הינה חברת בת המוחזקת במלואה ע"י ספארק נטוורקס אינק, חברה אמריקאית הנסחרת בבורסת ניו-יורק