שאלות נפוצות לגבי היכרויות
למה כדאי להיות מנוי ב-cupid ולמה זה עולה כסף, איך נרשמים לאתר ועל מה לשים דגש בכרטיס? כל מה שרציתם לדעת על התנהלות יעילה ב-cupid.

מאת: עדי אלון

למה להירשם ל cupid
?
cupid הוא אתר היכרויות ותיק עם מאות אלפי חברים, שמחפשים מה שמתאים להם. הממשק הידידותי והנוח מאפשר לפגוש רווקים, רווקות, פנויים, פנויות, שרוצים לבנות קשר אמיתי, המבוסס על כנות. Cupid הוא אתר ההיכרות היחיד בישראל שמהווה פורטל תוכן, עם כתבות, בלוגים, סיפורי היכרות וסרטוני וידאו שמותאמים לחברים. Cupid מוציא מדי פעם את החברים למסיבות, ימי כיף וסדנאות מחוץ למסכים, כך שאפשר להכיר חברים גם פנים אל פנים. מאחורינו 5,000 חתונות של זוגות אוהבים שחוו תהליך של דייטינג והגיעו עד לחופה.

למה להיות מנוי ב cupid ?
מנויי cupid חשופים למבחר אינסופי של סינגלים. רק מנויים יכולים לקבל ולשלוח פניות בלי הגבלה ולדבר בשיחות אחד על אחד במסנג'ר הפנימי באתר. cupid שומר על פרטיות המנויים, כך שיוכלו לאשר או לדחות פניות, מבלי שהצד השני יידע על כך. מנויים זוכים לתנאי תשלום נוחים ונהנים מהטבות הייחודיות להם. חיי אהבה, כמו כל תחום אחר, דורשים השקעה. ואם כבר החלטתם לממש את המטרה שלכם- שווה לעשות זאת באתר הגדול והוותיק בישראל.

למה מנוי ל cupid  עולה כסף?
אנו מאמינים שכמו כל תחום אחר בחיים, גם אהבה דורשת השקעה. אנחנו מצידנו עושים הכל כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולהבטיח שמאגר החברים יהיה קהל איכותי. אתם, מצידכם, צריכים להשקיע מחיר סמלי כדי לקדם את אחד התחומים החשובים בחייכם.

איך נרשמים ל- cupid ?
תהליך ההרשמה לאתר קל וידידותי למשתמש ואינו עולה כסף. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להיות חברים רשומים הוא להיכנס לעמוד הבית של האתר בכתובת www.cupid.co.il, ללחוץ על כפתור ההצטרפות ולמלא את כל פרטיכם. התהליך כולל הרבה שאלות, אבל אל תתייאשו בדרך. ככל שתכניסו יותר פרטים, ככה ירצו להכיר אתכם יותר אנשים.

כשאתם מצטרפים כחברים חדשים, לא חייבים להעלות מייד תמונה, אבל בהחלט כדאי, אם אתם רוצים הרבה פניות. כדאי להשקיע זמן ומחשבה בשדות הטקסט החופשי, כדי שהכרטיס שלכם יבלוט וירצו להכיר דווקא אתכם מבין עשרות אלפי החברים.

למה כדאי להשקיע בכרטיס?
כרטיס עם תמונה וטקסט מושקע זוכה לקבל כמות גדולה יותר של פניות, ובכך מגדיל את הסיכויים למצוא מה שמתאים לכם. כרטיס מושקע מאפשר היכרויות עם אלפי סינגלים, שהתרכזו לצורך מטרה משותפת. 

למה להיות כנים בכרטיס?
כרטיס עם מידע כן ואמיתי מאפשר להכיר את מי שאתה. כנות מאפשרת להתאהב ולצמצם הפתעות ואכזבות. כמו בעולם האמיתי, כנות היא הבסיס ליצירת קשר אמיתי עם מי שמתאים לכם.

למה ליזום פניות?
אם אתם רוצים להניע חיי האהבה שלכם, כדאי לעשות זאת גם באופן אקטיבי. פניות יזומות לחברים ומנויים מאפשרות לכם לבחור במי שמתאים לכם ולא רק לחכות שהם יבחרו בכם. רק כשתגדירו לעצמכם מה אתם רוצים ומה לא, תוכלו להתמקד במה שמתאים לכם ולמצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים.

אהבה מניעה אותנו לצמוח ולהתפתח. אהבה היא היכולת לתת ולקבל. אהבה היא היכולת לתמוך ולקבל כתף.
אהבה היא ההזדמנות להכיר את עצמך. אהבה היא ההוויה המחברת בין כולנו. 
זוגיות היא ההנאה של לעשות דברים בשניים. זוגיות היא יחסים המבוססים על אמון ופרגון.
זוגיות היא תקשורת כנה ואמיתית. זוגיות זה לסמוך על בן/בת זוג ולהאמין שיחד תנצחו הכל.
קופידון הוא אתר היכרויות, שמחבר בין רווקים, רווקות, פנויים, פנויות, שמוכנים להתאהב במי שמתאים להם 
ולבנות יחד קשר רציני. דייט אחד הוביל לאלפי חתונות של זוגות אוהבים שנפגשו באתר- בנים, בנות שסיימו
תהליך של הכרויות ודייטינג בסיפור אהבה מרגש.

 

דף ראשי / יציאה / פנו אלינו / שירות לחברים / הפעלת החברותרכישת מנוי

 
Copyright © 2009 Spark Networks® USA, LLC. All rights reserved.
 (NYSE Amex: LOV) ספארק נטוורקס (ישראל) בע"מ הינה חברת בת המוחזקת במלואה ע"י ספארק נטוורקס אינק, חברה אמריקאית הנסחרת בבורסת ניו-יורק