כך תיהנו מעצמאותכם

אומללות לא נובעת מרווקות, אלא מהפרשנות של כל אחד למצב הרווקות. מאמנת הסינגלים ממליצה ליהנות מהעצמאות ולנצל את הזמן לבחירות מתאימות.

 

מאת: רונית מור

 

מי לא חווה רגשות קשים לעיכול ומועקה בכל הנוגע לרווקות? לעיתים תכופות אני שומעת משפטים כמו: "קשה לי", אין לי מזל", "אשאר לבד", "למה אני מכיר/ה רק אנשים לא מתאימים"?, "הבדידות חונקת", "חיי חומקים"  והכי קשה- "אין טעם לחיים כשאין זוגיות". אני רוצה להתייחס למועקה, שהיא תחושה סובייקטיבית ולא נעימה ולהציע אופציה אחרת.

 

התקווה לסינגלים

לכל אחד יש בעיות, אבל הפרשנות שניתן לכל בעיה היא שתקבע את ההתמודדות שלנו. שימו לב כמה אנשים נשואים תקועים במערכות יחסים לא טובות ומתקנאים ברווקים, שכן לרווקים יש את התקווה שאולי מחר הם יפגשו את הפרטנר המתאים וחייהם יקבלו כיוון טוב יותר.

 

רווקות אינה אומללות

להיות רווק זה גם כיף. היום בחברה המודרנית לא מסתכלים על רווקים באופן חריג. ממש לא. גיל הנישואין עלה בכל העולם, כיוון שאנשים מגשימים את עצמם קודם כל וגם מהסיבה שאנשים

לא ממהרים להינשא בנישואין דתיים כמו בעבר.

 

להיות רווק פירושו לעשות מה שבראש שלך. לנסוע בהתראה קצרה למקום העבודה (אם אתם לא עצמאיים), לבלות עם חברים, ללמוד, לצאת למסיבה ולחזור מתי שב לכם. המסר שלי הוא שאומללות לא נובעת מרווקות, אלא מהפרשנות של כל אחד למצב הרווקות. רווקות הינה עצמאות, וטבעי שכל רווק יחפש את החצי המשלים, אבל רצוי שיעשה זאת בסבלנות ולא ייצא עם כל אחד כברירית מחדל וכפחד לבדידות.

 

השקיעו בבחירות שלכם

בחירות נכונות צריכות להיעשות בסבלנות. קחו את הזמן שלכם כרווקים כזמן עם לחצים הכי מינוריים, כי אחר כך בחיי השגרה בזוגיות יש מטלות רבות שקצת מנטרלות את העצמאות. קחו את הזמן להשקיע בעצמכם, אהבו את עצמכם והקדישו כמעט שעה כל יום לחפש באתר ולבחון כל כרטיס בקפידה, כדי שלא תעשו בחירות לא נכונות. השקיעו בשידרוג הכרטיס שלכם, בתמונה מייצגת וקראו כל כרטיס בקפידה, כי בין השורות מסתתרות תכונות שלא תמיד מתאימות לכם.

 

אתם שלמים גם בלי החצי השני

אל תצאו לדייטים ממקום של בדידות וייאוש, אלא תמיד ממצב של תחושת בחירה נכונה. רק לאחר שתאהבו את עצמכם, השקיעו בעצמכם ותבחרו לא מייאוש אלא מתחושת עצמאות, שגם בלי החצי השני אתם שלמים. רק כך תופיע אהבה מתאימה בחייכם. רק ממקום של עצמאות יגיע החצי המשלים. עדיף להיות לבד ולחכות למתאים מאשר לצאת לאינספור דייטים, שמקזזים מהאנרגיה החשובה הממתינה להופעתו של האחד והיחיד. המתאים הוא זה שיעשיר את החיים, יוסיף  את התוספת שתופסת.

 

חג שמח,  

רונית 

רונית מור היא מדריכה אישית לסינגלים. ניתן לשלוח שאלות לרונית דרך האימייל והתשובות יתפרסמו באתר ההיכרויות
Cupid.
לאתר של רונית

אהבה מניעה אותנו לצמוח ולהתפתח. אהבה היא היכולת לתת ולקבל. אהבה היא היכולת לתמוך ולקבל כתף.
אהבה היא ההזדמנות להכיר את עצמך. אהבה היא ההוויה המחברת בין כולנו. 
זוגיות היא ההנאה של לעשות דברים בשניים. זוגיות היא יחסים המבוססים על אמון ופרגון.
זוגיות היא תקשורת כנה ואמיתית. זוגיות זה לסמוך על בן/בת זוג ולהאמין שיחד תנצחו הכל.
קופידון הוא אתר היכרויות, שמחבר בין רווקים, רווקות, פנויים, פנויות, שמוכנים להתאהב במי שמתאים להם 
ולבנות יחד קשר רציני. דייט אחד הוביל לאלפי חתונות של זוגות אוהבים שנפגשו באתר- בנים, בנות שסיימו
תהליך של הכרויות ודייטינג בסיפור אהבה מרגש.

 

דף ראשי / יציאה / פנו אלינו / שירות לחברים / הפעלת החברותרכישת מנוי

 
Copyright © 2009 Spark Networks® USA, LLC. All rights reserved.
 (NYSE Amex: LOV) ספארק נטוורקס (ישראל) בע"מ הינה חברת בת המוחזקת במלואה ע"י ספארק נטוורקס אינק, חברה אמריקאית הנסחרת בבורסת ניו-יורק