באהבה אין חוקים

בכל הנוגע לעולם הדייטינג, עדי היתה טיפוס של כללים – עד שפגשה את גיא. אחרי חודשיים וחצי הזוג נסע לתאילנד וחצי שנה אחר כך הגיעה הצעת נישואין מפתיעה במיוחד.

 

מאת: עדי אלון

 

בינואר 2007 עדי, בת 26, שוטטה ב-cupid ונתקלה בכרטיס של גיא, בן 29 ושלחה לו חץ. התמונה שלו תפסה את עיניה אבל לא פחות מזה הטקסט המפורט שקלע בדיוק לטעמה. לפני גיא היא הכירה הרבה אנשים באתר ונפגשה רק עם אקדמאים, רציניים ובעלי תמונה – כמו שהיא רצתה. גם את הכרטיס שלה, היא מספרת, היא כיוונה גבוה: "הראיתי רצינות ולא התביישתי להגיד שאני מחפשת מישהו לחתונה".

 

אין חוקים וכללים

גיא החזיר לה תשובה דרך האתר, הם התכתבו מעט ועברו לשיחת טלפון זורמת וקלילה. הפגישה הראשונה התנהלה בבית קפה בהרצליה. כשהוא ראה את עדי, גיא היה בשוק כי כשהוא צפה בתמונה באתר, הוא לא חשב שהיא אמיתית ובמפגש הסתבר לו שכן. הוא הזהיר מראש שהוא אחרי יום עמוס, אבל לעדי היה חשוב לפגוש אותו כמו שהוא ברגע אמיתי. הפגישה היתה נחמדה וזורמת ובסופה הוא דאג להחמיא ולפרגן – מה שהוסיף לו נקודות זכות. בסוף הפגישה, שניהם ידעו שהם רוצים דייט נוסף. למרות שעדי היא טיפוס של כללים וחוקים בכל הנוגע לעולם הדייטינג, היא שמחה כשגיא התקשר אליה כבר בדרך חזרה הביתה. למחרת בבוקר גיא התקשר לעדי שוב ואמר שהוא חייב לפגוש אותה באותו היום, לא משנה באיזו שעה. "בניגוד לכל החוקים, נפגשנו למחרת הדייט הראשון והיה מאוד נעים וזורם. למחרת נפגשנו שוב. הסתבר לי כשזה זה, אין כללים וחוקים", עדי אומרת.

 

"בואי ניסע לתאילנד"

אחרי שלושה שבועות, גיא בא אל עדי הביתה כדי לפגוש את ההורים. הם ישבו מול הטלוויזיה וצפו בערוץ טיולים. עדי אמרה שהיא מתה להגיע לתאילנד וגיא מיד ענה: "מה הבעיה? בואי ניסע לתאילנד".

עדי התבלבלה ולבסוף החליטה להגיד כן, למרות שגם זה היה בניגוד לטבע שלה. אחרי חודשיים וחצי  ביחד, הם נסעו לתאילנד וכשחזרו היה ברור לעדי שהם יגורו ביחד ולגיא היה ברור שיום אחד יתחתנו.

 

הגיע הזמן

שמונה חודשים אחר כך הגיעה הצעת נישואין. "זה היה לקראת היומולדת שלי, אבל נסענו לאילת בלי קשר לכלום. בערב הלכנו למסעדה יוקרתית וגיא שחובב צילום היה צמוד לתיק מצלמה ענק שבדרך כלל נשאר בבית. אחרי הארוחה, הלכנו לאורך הנמל וצילמנו את הירח המלא. פתאום גיא הוציא מהתיק ברכה שכתב על כמה עברנו ואיך הכל זורם מהר וטוב. בסוף הברכה הוא כתב: 'אני מרגיש שאני רוצה לחוות כל כך הרבה דברים איתך, אבל הזמן לא יספיק לי'. לא הבנתי מה זה קשור ליומולדת שלי, אבל חשבתי לעצמי שהוא חמוד. ואז הוא אמר: 'הגיע הזמן'. אני לא הבנתי על מה הוא מדבר, אבל הוא כרע על הברך והוציא טבעת מתיק העדשה. הייתי בשוק".

 

ב-28 באוגוסט 2008 הם התחתנו באחוזת הברון במזכרת בתיה. החתונה היתה בדיוק כמו שהם תכננו וחיי הנישואין מוצלחים בדיוק כמו החברות.

 

טיפים לגולשי cupid :

"למי שמחפש קשר רציני – חשוב לפרסם תמונה ושתהיה אמיתית. חשוב לכתוב בדיוק מה אתם רוצים ולחפש מישהו שמתאים לכם. אני חושבת שעדיף לדבר בקצרה בטלפון כדי להשאיר משהו לדבר עליו בפגישות הראשונות. חוץ מזה, בדייט הראשון אני ממליצה לשבת במקום נחמד עם אווירה רגועה כדי שאפשר יהיה לדבר".

נפגשתם באתר? מכירים זוג שהכיר ב cupid? שלחו אלינו את סיפור ההיכרות + תמונה משותפת במייל.

אהבה מניעה אותנו לצמוח ולהתפתח. אהבה היא היכולת לתת ולקבל. אהבה היא היכולת לתמוך ולקבל כתף.
אהבה היא ההזדמנות להכיר את עצמך. אהבה היא ההוויה המחברת בין כולנו. 
זוגיות היא ההנאה של לעשות דברים בשניים. זוגיות היא יחסים המבוססים על אמון ופרגון.
זוגיות היא תקשורת כנה ואמיתית. זוגיות זה לסמוך על בן/בת זוג ולהאמין שיחד תנצחו הכל.
קופידון הוא אתר היכרויות, שמחבר בין רווקים, רווקות, פנויים, פנויות, שמוכנים להתאהב במי שמתאים להם 
ולבנות יחד קשר רציני. דייט אחד הוביל לאלפי חתונות של זוגות אוהבים שנפגשו באתר- בנים, בנות שסיימו
תהליך של הכרויות ודייטינג בסיפור אהבה מרגש.

 

דף ראשי / יציאה / פנו אלינו / שירות לחברים / הפעלת החברותרכישת מנוי

 
Copyright © 2009 Spark Networks® USA, LLC. All rights reserved.
 (NYSE Amex: LOV) ספארק נטוורקס (ישראל) בע"מ הינה חברת בת המוחזקת במלואה ע"י ספארק נטוורקס אינק, חברה אמריקאית הנסחרת בבורסת ניו-יורק