בני זוג להחלפה
אני הקמתי את האגודה להעברת אקסים, תוך טענה שהזבל של האחת הוא האוצר של האחרת. אילנית אבי מציעה את ניר לכל המרבה בקסם אישי.

 

מאת: אילנית אבי

ההורים שלי גרו באותו מטר רבוע בתל אביב מספר שנים. אמא שלי למדה עם דודה שלי בבי"ס והשאר היסטוריה. אני באמת צריכה לכתוב למהנדס העיר מכתב תודה. גם היום, למרות ריבוי הערוצים, כולנו נמצאים באותו מטר רבוע של עולם הדייטים. כולנו שוחים באותה בריכה של הורמונים בה כולם מכירים את כולם, וכל הדרכים לזוגיות המיוחלת כשרות. יכול להיות שהבחורה שהכרת אתמול בסופרמרקט היתה חברה שנתיים של החבר שלך מהעבודה, ואולי הבחור שהכרת באינטרנט היום הוא היזיז לעת צרה של השכנה שלך. ראה ערך ינון.

 

מקופלת, דיאט קולה וחבר

רותי פגשה את ינון באינטרנט לפני שנה וחצי, והיתה להם מערכת יחסים קצרה. כמה חודשים אחרי כן, פגשתי את ינון בקיוסק שכונתי. ב- 10 שקלים קיבלתי מקופלת אחת, דיאט קולה וטלפון (עבדו עליי עם העודף?) והעברתי איתו 5 חודשים מחיי. אילנה, חברה שלי, יצאה עם חבר של ינון חודשיים.

 

האם אנו נמצאים באורגיה אינסופית של מערכות יחסים? וככל שהביצה התכווצה הפכנו למחליפי זוגות סדרתיים?  האם בעידן המתירני שלנו, מותר לנו להיות רכושניים על הכיבושים שלנו, ולהשים תמרור "אין כניסה לחברים" על הכיבוש האחרון? אני בטוחה שאם תעשו אילן יוחסין לרומנים רק מהשנה האחרונה תמצאו הרבה נקודות השקה עם האנשים הקרובים לכם. האם לכולנו יש אותו טעם?

 

חילופי זוגות

דורון, ידידי, התקשר אליי מאוחר בלילה. הוא ולילך, חברתו, ראו מודעה באתר אינטרנט על מסיבת חילופי זוגות פרטית שנערכת בת"א. המארגנים השאירו להם מספר טלפון במייל. דורון ולילך חששו להתקשר וביקשו ממני, האובייקטיבית, להתקשר ולבדוק במי מדובר, כי הם סומכים על יכולת השיפוט שלי. אני רק לפני כמה שעות רק החלפתי מטוסים בדרך לישראל ומזועזעת מעצם הרעיון, נתתי לדורון נאום ארוך על מוסר, ערכים וקדושת הזוגיות. דורון צחק ואמר- מה מסיבה כזו שונה מלהיות רווק בן 35 בתל אביב?

 

האגודה להעברת אקסים

אחרי שניתקתי את הטלפון, חשבתי על מה שאמר. היתה אמת מסוימת בדבריו. הרי אני זאת שהקימה את האגודה להעברת אקסים, תוך טענה שהזבל של אחת הוא האוצר של האחרת.

הרי אם כבר נשארתם בקשר (זה או אחר) עם האקס/ית, אתם באמת אוהבים אותם "אהבת נפש" כמו שאתם אוהבים להצהיר, ומאחלים להם רק טוב, מה הבעיה לשדך להם חבר/ה? נשמע לכם לא מוסרי? בלתי עכיל? אם אהבה אוניברסאלית, למה להיות רכושניים?

 

קרם עיניים וטבעות נישואין

אז אחרי הדיון הארוך והפנימי שלי, התקשרתי לניר, מארגן האירוע. בסופו של דבר אני רק השליח, אמרתי לעצמי ואין לי צד בעניין. בשיחה עם ניר ניסיתי להיות הכי עניינית שיש, אבל שיחה איתו היתה ממש קולחת ונעימה. הוא ממש מצא חן בעיני ודי התבאסתי שהוא בזוגיות.

 

המסיבה התקיימה שבוע לאחר מכן, לילך ודורון השתפנו ולא הלכו אליה. הם החליטו להחליף ביניהם רק קרם עיניים וטבעות נישואין. אגב, לחתונה שלהם הגעתי עם ניר... ניר ואני נפרדנו לפני חודש.

בנות- הוא הורס ומקסים, מעוניינות? השאירו לי הודעה.  

כתבו לאילנית במייל

כתבות נוספות בנושא הכרויות

אהבה מניעה אותנו לצמוח ולהתפתח. אהבה היא היכולת לתת ולקבל. אהבה היא היכולת לתמוך ולקבל כתף.
אהבה היא ההזדמנות להכיר את עצמך. אהבה היא ההוויה המחברת בין כולנו. 
זוגיות היא ההנאה של לעשות דברים בשניים. זוגיות היא יחסים המבוססים על אמון ופרגון.
זוגיות היא תקשורת כנה ואמיתית. זוגיות זה לסמוך על בן/בת זוג ולהאמין שיחד תנצחו הכל.
קופידון הוא אתר היכרויות, שמחבר בין רווקים, רווקות, פנויים, פנויות, שמוכנים להתאהב במי שמתאים להם 
ולבנות יחד קשר רציני. דייט אחד הוביל לאלפי חתונות של זוגות אוהבים שנפגשו באתר- בנים, בנות שסיימו
תהליך של הכרויות ודייטינג בסיפור אהבה מרגש.

 

דף ראשי / יציאה / פנו אלינו / שירות לחברים / הפעלת החברותרכישת מנוי

 
Copyright © 2009 Spark Networks® USA, LLC. All rights reserved.
 (NYSE Amex: LOV) ספארק נטוורקס (ישראל) בע"מ הינה חברת בת המוחזקת במלואה ע"י ספארק נטוורקס אינק, חברה אמריקאית הנסחרת בבורסת ניו-יורק